20 Temmuz 2013 Cumartesi

Kırmızı Şifon ve....
Kırmızı şifon tuniğim ve örgü bilekliklerim  nihayet yayında !
Yayın aralıkları bayağı uzun oluyor farkındayım, çok saldım bu blog işlerini, bir üşengeçlik bir üşengeçlik sormayın gitsin !!Tabii bloga resim yüklerkenki yavaşlığın bunda büyük etkisi var.  Bu resim yükleme ibresi yavaş yavaş ilerlemiyor mu kafamın tasını attırıyor, ben de aman deyip vazgeçiyorum her yayından.
Eskiden bizim zor sulanan bir tarlamız vardı, azıcık  suyu ,uzun ,geniş hendeklerden getirmek öyle zor olurdu ki,  tarlaya su geldiğinde ben yaşlanmış olurdum .İşte bu resim yükleme zımbırtısı  olan  ibrede bizim o tarlaya gelen suyun yavaş, cılız ve ağır hali gibi bir türlü ilerlemek bilmiyor anacığım !!

Örgü bileklikleri arkadaşlarıma hediye olarak örüyorum, öyle çok olduklarına bakmayın, arada azalıyor, ben yenisini örüyorum.Bileklik olarak kullanmak istemeyen , kitap ayracı olarak da kullanabilir tabii.
Şifon bluza gelince daha bu bluza benzer 4 şifon bluz  dikeceğim sırada bekliyor.Kimono kol, şifon uzun bluzlar benim vazgeçilmezimdir. Bu sene şifon desenleri de güzel olunca evi doldiriciğim şifon bluzla !!


Çocukken  beni radyonun başına koşturan şarkıyla yayınıma  son veriyorum. İtiraf ediyom çocukken ben de Erol Evgin'e aşıktım !!!
Evet yazacaklarım bu kadar,  aklıma bir şey gelmiyor ki zaten !!
Hadi kalın sağlıcakla :)